dansscholen

Dansscholen bij u in de buurt

Friesland
• Dance Centre Omar Smids, Leeuwarden www.omarsmids.nl  
• Dans & Party Plaza Dansida www.dansida.nl  

Groningen
• Dans & Partycentrum Bram en Hennie van den Berg, Ter Apel (nog geen website)
• Dansschool Poelman, Musselkanaal www.dansschoolpoelman.nl  
• Dansstudio De Haan, Groningen www.dansstudiodehaan.nl  
• Groningen danst, Groningen www.groningendanst.nl  

Drenthe
• DanSenZo, Zuidlaren www.dansenzo.eu  
• Dansschool Hulzebos, Meppel www.dansschoolhulzebos.nl  
• Dansschool Poelman, Musselkanaal www.dansschoolpoelman.nl  
• DCC Swing & Sway/ Dansschool v.d. Stroet, Meppel www.dansschoolvandestroet.nl  

Overijssel
• Dans & Partycentrum Rouwhorst, Oldenzaal www.partycentrum-rouwhorst.nl  
• Dans Domein Drenth, Epe www.dansdomeindrenth.nl  
• Danscentrum lensink, Steenwijk www.danscentrumlensink.nl  
• Dansschool Benno Zanting, Deventer en Zwolle www.zanting.nl 
• Dansschool Erik, hardenberg www.dansschoolerik.nl  

Flevoland
• Dans- en Feestcentrum DE Happening, Almere www.dehappening.nl  
• Danscentrum De Groot Almere Buiten www.danscentrumdegroot.nl  
• Dansschool Van der Ploeg, Dronten www.dansschoolvanderploeg.nl  
• Danssstudio WB, lelystad www.dansstudiowb.nl  

Gelderland
• Danscentrum Elvira Eggenhuizen, Nijmegen www.danscentrumelvira.nl  
• Danscentrum Fons v. Loon, ’t Harde www.danscentrumfonsvanloon.nl   
• Danssport studio Porceletti, harderwijk www.porceletti.nl  
• Dansstudio Swing, Wijchen www.dansstudioswing.nl  
• Dansstudio Vieberink, Aalten www.dansstudiovieberink.nl  
• Dansstudio Vliek, Nijkerk www.vliek.com  
• Vida Studio’s Zevenaar www.vidazevenaar.nl  

Noord-Holland
• Dans- & Partycentrum ter Horst, IJmuiden www.danscentrumterhorst.nl  
• Dans- en Partycentrum Mittelmeijer, Amstelveen www.mittelmeijer.nl  
• Dansschool Biersteker, Heerhugowaard www.dansschoolbiersteker.nl  
• Dansschool La Passe, Beverwijk www.danssportcentrumlapasse.nl  
• Dansschool Ponne, Badhoevedorp www.dansschoolponne.nl  
• Dansschool Schavemaker, Noord-Scharwoude www.dansschoolschavemaker.nl  

Utrecht
• Danscentrum Sepp, Soest www.sepp.nl
• La Vita-Stijldansen, Veenendaal www.lavitaveenendaal.nl/faciliteiten/stijldansen.html    
 
Zuid-Holland
• Dans- en Partycentrum Harry Cools, Alphen a/d Rijn www.harrycools.nl  
• Dansacademie De Klerk Rotterdam www.dansschooldeklerk.nl  
• Danscentrum Remus, Rotterdam-IJsselmonde www.danscentrumremus.nl  
• Dansinstituut Meyer et Fils, Rotterdam www.meyerfils.nl  
• Dansschool akkerman, Gorinchem www.dansschool-akkerman.nl  
• Dansschool Cultura, Hoogvliet Rotterdam www.dansschoolcultura.nl  
• Megaplaza – Starlight, Den Haag www.dansschool-megaplaza-starlight.nl  

Limburg
• Crea Dance Stein, Stein www.creadance.net  
• Crea Dance “On Beats and Bars”, Maastricht www.beatsandbars.nl  
• Dans- & Partycentrum Bernaards, Maastricht www.bernaards.net  
• Judith’s Dance Point, Weert www.danseninweert.nl  
• Danssport en Vrijetijdscentrum Clara Lamar, Sittard en Echt www.claralamar.nl  
• Cornets Sport & Dance Clinics, Budel www.lecornet.nl  

Noord-Brabant
• Cornets Sport & Dance Clinics, Budel www.lecornet.nl  
• Danscentrum Anton Mol, zundert www.danscentrumantonmol.nl  
• Danscentrum Goedjaer, Etten-Leur www.goetjaer.nl  
• Danscentrum Van de Burght, Veghel www.vandeburgt.nl  
• Dansschool Hellendoorn, Someren www.dansschoolhellendoorn.nl  
• Dansschool Katie Z, Vlijmen www.denbolder.nl  
• Dansschool Le Haen, Veldhoven www.lehaen.nl  
• Dansschool van der Putte, Helmond, Eindhoven en Geldrop www.danscursus.nl  
• Dansstudio la Gast, Steenbergen www.dansstudiolagast.nl  

dansen